Hacker Newsnew | past | comments | ask | show | jobs | submitlogin

> tortilla, rice, beans, some kind of protein, cheese, pico, lettuce, guac, sour cream, hot sauce

Yes but you never just buy enough of this for one single burrito!

When you're saying it costs $20-$25, you're not talking about per burrito the way you buy burritos at chiptole



Consider applying for YC's Winter 2027 batch! Applications are open till November 2.

Guidelines | FAQ | Lists | API | Security | Legal | Apply to YC | Contact

Search: